Robson Reismarques - sans titre
Tini van Doornik - Gamecocks et barges
Simone Lipschitz - Regardez toujours le bon côté
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Antoni Tàpies
1x prachtige 42 jaar oude originele Lithografie uit de Derriere le miroir nr. 200
( referentie Galfetti 314 - 317 )
1e druk / november 1972 ( geen goedkope herdruk ) , franstalig
met middenvouw zoals gepubliceerd
afmetingen blad 38,0 x 56,0 cm
Limited edition / niet gesigneerd
druk Mourlot, Paris
in goede staat
Expédition | |