Robson Reismarques - ohne Titel
Tini van Doornik - Kampfhähne und Schnepfen
Simone Lipschitz - Schauen Sie immer auf die positive Seite
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Antoni Tàpies
1x prachtige 42 jaar oude originele Lithografie uit de Derriere le miroir nr. 200
( referentie Galfetti 314 - 317 )
1e druk / november 1972 ( geen goedkope herdruk ) , franstalig
met middenvouw zoals gepubliceerd
afmetingen blad 38,0 x 56,0 cm
Limited edition / niet gesigneerd
druk Mourlot, Paris
in goede staat