Ada Breedveld - 2x : y compris un livre relié signé
Jordi Gomez - Le dernier souper
Lee Reynolds Burr - Café Paris
Harry van Kruiningen - Enkeda nourrissant les animaux Épique de Gilgamesh
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Mooi werk van de Enkhuizer kunstenaar Arien Winkel.
Arien gebruikt pastel, spuitbus en acryl door elkaar. Dit schitterende kunstwerk is gemaakt op dik 200 grams papier.
De afmeting van dit originele werk is circa 70 x 50 cm en handgesigneerd op voorzijde.
Expédition | |