Ada Breedveld - 2x: o.a. gesigneerd hardcover boek
Jordi Gomez - Het laatste Avondmaal
Lee Reynolds Burr - Café Paris
Harry van Kruiningen - Enkeda bij het voederen der dieren Gilgamesj epos
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Mooi werk van de Enkhuizer kunstenaar Arien Winkel.
Arien gebruikt pastel, spuitbus en acryl door elkaar. Dit schitterende kunstwerk is gemaakt op dik 200 grams papier.
De afmeting van dit originele werk is circa 70 x 50 cm en handgesigneerd op voorzijde.