Adam Jablonski - Presse-papier "Tear" - Sommerso en Bullicante. 20ste eeuw
Ton Schulten - hardcover boek & zeer grote kalender (64x48 cm)
Karel Martin Claessens - Oud Noordkasteel
Jan Cremer - Ingelijste zeefdruk: Dutch glory - 1977
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 30.5 x 37.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 51 x 59.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Ziet er goed uit, heb de lijst niet geopend dus weet niet hoe de ets er verder uitziet, zoals de achterkant bijvoorbeeld, of de volledige breedte | |