5. Liga Nieuw Beelden

Liga Nieuw Beelden

Opgericht in 1955 - opgeheven in 1969

Liga Nieuw Beelden

Constant - litho: Labyrismen - 1968 kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands litho: Labyrismen - 1968
TechniekLitho
Afmetingen38 x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 299
Afmetingen88 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Constant - Ets: Echtpaar kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands Ets: Echtpaar
TechniekEts
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
TechniekLitho
€ 299
Henk Peeters - Nul = 0 Zero op Zee kaarten met originele nul postzegels kopen? Bied vanaf 30!
Henk Peeters (1925-2013) Nederlands Nul = 0 Zero op Zee kaarten met originele nul postzegels
TechniekOverig
Afmetingen11 x 15 x 0 cm (h x b x d)
Gewicht45 g
€ 30
TechniekLitho
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
TechniekLitho
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - ingelijste zeefdruk - 1991 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste zeefdruk - 1991
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Anton Heyboer - Het symbool van de onschuld. kopen? Bied vanaf 500!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Het symbool van de onschuld.
TechniekAcryl
Afmetingen32.5 x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
TechniekLitho
Afmetingen30 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Anton Heyboer - Moeder en kind De oermoeder Kleurrijke krachtige schildering . kopen? Bied vanaf 400!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Moeder en kind De oermoeder Kleurrijke krachtige schildering .
Afmetingen62.5 x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400
Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 260!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oervogel .
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen38 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 260
Corneille - Litho: Bon a tirer - 1963(zeldzaam!) kopen? Bied vanaf 99!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: Bon a tirer - 1963(zeldzaam!)
TechniekLitho
Afmetingen53 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Huidig bod
€ 99
1 bieding
Anton Heyboer - De per vogel kopen? Bied vanaf 425!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De per vogel
Afmetingen78 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 425
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: Rose Tropique - 1972
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Lucebert - Ets: Zonder titel kopen? Bied vanaf 175!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Ets: Zonder titel
TechniekEts
Afmetingen47 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Constant - ets: zangles - 1982 kopen? Bied vanaf 350!
Constant (1920-2005) Nederlands ets: zangles - 1982
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Constant - litho: New Babylon kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands litho: New Babylon
TechniekLitho
Afmetingen40 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Armando - giclee: het landschap - 2014 kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee: het landschap - 2014
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
€ 125
Armando - Armando - Kleurengiclée GESTALT VI --- HANDGESIGNEERD --- Oplage 25 kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Armando - Kleurengiclée GESTALT VI --- HANDGESIGNEERD --- Oplage 25
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Corneille - Kleurenlitho: IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 50!
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Corneille - Femme amoureuse des oiseaux kopen? Bied vanaf 500!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme amoureuse des oiseaux
Afmetingen48 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Armando - Giclee DAS FENSTER II Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee DAS FENSTER II Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen57 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Anton Heyboer - Aanbidding kopen? Bied vanaf 450!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Aanbidding
TechniekEts
Afmetingen70 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Corneille - De duif, 1986 kopen? Bied vanaf 215!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De duif, 1986
TechniekLitho
Afmetingen27 x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 215
Theo Niermeijer - Samoerai kopen? Bied vanaf 150!
Theo Niermeijer (1940-2005) Nederlands Samoerai
TechniekIJzer
Afmetingen30 x 15 x 10 cm (h x b x d)
Huidig bod
€ 150
1 bieding
Corneille - Mémoire de Bali, litho kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Mémoire de Bali, litho
TechniekLitho
Afmetingen56 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Armando - Kleurengiclee ROTES GEWAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee ROTES GEWAND Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee DIE BRUCKE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DIE BRUCKE Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Jan Dibbets - Kleurenoffset-litho: Affiche ---COLLAGE uit 1975 (zeer zeldzaam) kopen? Bied vanaf 65!
Jan Dibbets (1941) Nederlands Kleurenoffset-litho: Affiche ---COLLAGE uit 1975 (zeer zeldzaam)
TechniekOffset
Afmetingen56 x 43 cm (h x b)
€ 65
Armando - Kleurengiclee WALDRAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee WALDRAND Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen56 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Karel Appel - Big head Coming down kopen? Bied vanaf 599!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Big head Coming down
TechniekKeramiek
Afmetingen5 x 50 x 5 cm (h x b x d)
€ 599
Jan Cremer - Boerinnen kopen? Bied vanaf 249!
Jan Cremer (1940) Nederlands Boerinnen
Afmetingen90 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 249
Karel Appel - Face kopen? Bied vanaf 599!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Face
TechniekKeramiek
€ 599
Corneille - Geen titel kopen? Bied vanaf 175!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Geen titel
Afmetingen70 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 175
Lucebert - Geen titel kopen? Bied vanaf 225!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Geen titel
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen39 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225