Cees Tromp - Leyde, tour de l'hôtel de ville
Bruno Bruni - Lithographie offset couleur FIORE Signée à la main
Charles Bragg - ETS : LE COUPLE PARFAIT/TROU 18
Werner Berges - Sérigraphie couleur FILLE de 1980
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Gabriel Godard
1933 Delouze
Ouvrage
Kleurlithografie op Buettenpapier
handgesigneerd en genummerd
oplage 170 + 180
in goede staat
afmetingen blad 65,0 x 84,0 cm
afmetingen beeld 58,0 x 72,0 cm
verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper
verzendkosten Belgie en Europa1 zijn Euro 17,00
aankopen kunnen gecombineerd ( of als wachten aangemerkt )worden , u betaald dan slechts 1x de hoogste verzendkosten.
Expédition | |