Paul Indrek Kostabi - ONE WAY DOWN, signé
Serge Vandercam - '1'Homme de Tollund
Antonio Saura - Sérigraphie : Iggy
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Originele houtsnede van Gerard Gaudaen, getiteld: Vliegers, uit 1966. Gemonogrammeerd midden onder. De prent is gedrukt op zwaar wit papier 27,5 x 21,5 cm, de afbeelding zelf is 9,5 x 21 cm. In uitstekende staat. Ondanks ouderdom is het papier nauwelijks vergeeld aan de randen.
Het werk kan bij voorkeur aangetekend worden verstuurd. Afhalen kan ook.
Expédition | |