Paul Indrek Kostabi - ONE WAY DOWN, ondertekend
Serge Vandercam - 'l 'Homme de Tollund
Antonio Saura - Map: Vier maskers bij zelfportretten van Antonio Saura / Quatro Mascaras
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Originele houtsnede van Gerard Gaudaen, getiteld: Vliegers, uit 1966. Gemonogrammeerd midden onder. De prent is gedrukt op zwaar wit papier 27,5 x 21,5 cm, de afbeelding zelf is 9,5 x 21 cm. In uitstekende staat. Ondanks ouderdom is het papier nauwelijks vergeeld aan de randen.
Het werk kan bij voorkeur aangetekend worden verstuurd. Afhalen kan ook.