Boucles d'oreilles puces en or jaune 18 carats serties de diamants taille princesse. 0,12 ct
Chris Hammerlein - Encre sur papier - Signé - 1997
Mr. Strange - Go! Penguins! (II)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Gesigneerde lithoprint van Hans Mutsers.
Genummerd: 14 / 150.
Gesigneerd.
Ingelijst in een lijst van 60 cm x 40 cm. Zoals te zien op de foto's is het papier licht gebobbeld, hetgeen te verhelpen is door strakker in te lijsten of te voorzien van een passepartout.
Hans Mutsers (1954):
Opleidingen:
St. Lucas te Boxtel 1970/'74.
Nederlandse Film en Televisie academie te Amsterdam 1974/'76.
Rietveld academie te Amsterdam 1976/'78.
Exposities o.a.:
Galerie Segeren, Breda. 1987,1994.
Galerie Singel 100, Amsterdam. 1988.
Galerie Des Westens, Bremen. 1995.
Galerie Wing, Tilburg. 1985.
Galerie Nummer Zestien, 's-Hertogenbosch. 1983.
Galerie Schuwirth & van Noorden, Maastricht. 1989,1991,1994.
De Beyerd, Breda.1982.
Pesthal, Leiden.1982.
Rechtbank Breda. 1998
T.N.O. Delft. 1999 en 2000
Kunstmanifestatie Pieterskerk Leiden 2000.
Open atelier 2000. Breda.
Rabobank Breda 2000/2001.
Nobelaer theater Etten-Leur 2000/2001
Galerie Segeren Jubileum tentoonstelling 25 jaar schilder 2004
Het SaS Breda 2005
Galerie het Posthuis, Texel 2006
SBK Oosterhout, overzichttentoonstelling 2006
Galerie 2 Haaksbergen 2008
Galerie De Gecroonde Bel, Oosterhout, 2012/2013
Galerie Van Rossum Breda, 2015
Expédition | |