Hans Musters - Hans Musters (1954) - kleurenlitho - Gezelschap - Verkocht

Hans Musters (1954) - kleurenlitho - Gezelschap kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Hans Musters (1954) - kleurenlitho - Gezelschap kopen? Bied vanaf 1!Hans Musters (1954) - kleurenlitho - Gezelschap kopen? Bied vanaf 1!Hans Musters (1954) - kleurenlitho - Gezelschap kopen? Bied vanaf 1!Hans Musters (1954) - kleurenlitho - Gezelschap kopen? Bied vanaf 1!Hans Musters (1954) - kleurenlitho - Gezelschap kopen? Bied vanaf 1!Hans Musters (1954) - kleurenlitho - Gezelschap kopen? Bied vanaf 1!
  • Hans Musters (1959)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Gesigneerde lithoprint van Hans Mutsers.
Genummerd: 14 / 150
Gesigneerd.
Ingelijst in een lijst van 60 cm x 40 cm. Zoals te zien op de foto's is het papier licht gebobbeld, hetgeen te verhelpen is door strakker in te lijsten of te voorzien van een passepartout.

Hans Mutsers (1954):
Opleidingen:
St. Lucas te Boxtel 1970/'74.
Nederlandse Film en Televisie academie te Amsterdam 1974/'76.
Rietveld academie te Amsterdam 1976/'78.

Exposities o.a.:
Galerie Segeren, Breda. 1987,1994.
Galerie Singel 100, Amsterdam. 1988.
Galerie Des Westens, Bremen. 1995.
Galerie Wing, Tilburg. 1985.
Galerie Nummer Zestien, 's-Hertogenbosch. 1983.
Galerie Schuwirth & van Noorden, Maastricht. 1989,1991,1994.
De Beyerd, Breda.1982.
Pesthal, Leiden.1982.
Rechtbank Breda. 1998
T.N.O. Delft. 1999 en 2000
Kunstmanifestatie Pieterskerk Leiden 2000.
Open atelier 2000. Breda.
Rabobank Breda 2000/2001.
Nobelaer theater Etten-Leur 2000/2001
Galerie Segeren Jubileum tentoonstelling 25 jaar schilder 2004
Het SaS Breda 2005
Galerie het Posthuis, Texel 2006
SBK Oosterhout, overzichttentoonstelling 2006
Galerie 2 Haaksbergen 2008
Galerie De Gecroonde Bel, Oosterhout, 2012/2013
Galerie Van Rossum Breda, 2015

Hans Musters (1959)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Arica45
134 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)