Ko Oosterkerk - Croix, eau-forte (magnifiquement encadrée)
Hans Köhler - Art informatique, sérigraphie
Jean Tinguely - Meta, édition complète avec dessin signé et single vinyle
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Schilderij van Herman Brood ( 1946-2001 ) , acryl op linnen, voorstellende een mannenkop met gesloten ogen, all over gesigneerd Brood.
Formaat doek 60 x 40 in zwarte baklijst
Gedateerd 1991 voorzien van bijschrift AMC 2 op achterzijde, eenmalig werk uit serie van 3 verschillende AMC ( Acad. med. centrum A'dam ) werken.
Conditie zeer goed, komt uit rookvrij huis.
Alle keuringen toegestaan
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Noordwijkerhout, Les Pays-Bas |