Ko Oosterkerk - Croix, ets (mooi ingelijst)
Hans Köhler - Computer Art, zeefdruk
Jean-Jacques Bauweraerts - Geometrisch abstract, gemengde techniek op paneel (mooi ingelijst, groot)
Jean Tinguely - Meta, complete uitgave incl. gesigneerde tekening en vinyl single
Type kunstwerk | Schilderij |
Schilderij van Herman Brood ( 1946-2001 ) , acryl op linnen, voorstellende een mannenkop met gesloten ogen, all over gesigneerd Brood.
Formaat doek 60 x 40 in zwarte baklijst
Gedateerd 1991 voorzien van bijschrift AMC 2 op achterzijde, eenmalig werk uit serie van 3 verschillende AMC ( Acad. med. centrum A'dam ) werken.
Conditie zeer goed, komt uit rookvrij huis.
Alle keuringen toegestaan
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Noordwijkerhout, Nederland |