Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, signé
Willem Paerels - Paysage urbain
Han van Hagen - Imbos (Parc National Veluwezoom) - eau-forte 1989
Corneille - Ouverture sur L’ete
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Mooie, stevige houtsnede door Joan Collette
Voorstelling van een verschijning aan twee figuren in het bos
Losbladig, beeldmaat 10x10, bladmaat 32x23
Gesigneerd l.o. 'Joan Collette' en tevens gesigneerd r.o.
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Expédition | |