Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, gesigneerd
Willem Paerels - Stedelijk landschap
Han van Hagen - Imbos (Nationaal Park Veluwezoom) - ets 1989
Corneille - Ouverture sur L’ete
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie, stevige houtsnede door Joan Collette
Voorstelling van een verschijning aan twee figuren in het bos
Losbladig, beeldmaat 10x10, bladmaat 32x23
Gesigneerd l.o. 'Joan Collette' en tevens gesigneerd r.o.
Authenticiteit volledig gegarandeerd