Gustave Pynaert - Vase avec des fleurs
Jean-Louis Getaz - Suisse : Pays d'Enhaut, le Chalet - lithographie en couleurs
Jan Hoogsteyns - Oranges - nature morte de 1972
Theo Swagemakers - paysage avec église - magnifiquement encadré
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Een vroeg, figuratief, werk van deze Belgische kunstenaar. Het schilderij is uit 1972 en heeft als titel "Mijn vrijheid".
Afmeting 150x120 cm. Inclusief houten, goudkleurige, lijst 156x126 cm. Lijst vertoont wat gebruikssporen. (detailfoto)
I.v.m. afmeting doek is verzenden niet mogelijk.
Expédition | |