Gustave Pynaert - Vaas met bloemen
Jean-Louis Getaz - Schweiz: Pays d'Enhaut, le Chalet - Farblithographie
Jan Hoogsteyns - Oranges - stilleven uit 1972
Theo Swagemakers - landschap met kerkje - mooi ingelijst
Type kunstwerk | Schilderij |
Een vroeg, figuratief, werk van deze Belgische kunstenaar. Het schilderij is uit 1972 en heeft als titel "Mijn vrijheid".
Afmeting 150x120 cm. Inclusief houten, goudkleurige, lijst 156x126 cm. Lijst vertoont wat gebruikssporen. (detailfoto)
I.v.m. afmeting doek is verzenden niet mogelijk.