Edward Stiefel - Naufragé - 1920 - Lithographie originale signée à la main - SUISSE
Corneille - Foulard mousseline de soie Brochier Soieries Farandole d'oiseaux
14k witgouden ring bezet met koraal, robijn en single cut geslepen diamanten
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Fraaie originele hand-gesigneerde druk (CAD 1998) van Peter Lazarov. Vw. het kleine formaat handig in te lijsten. Ook leuk als kunstkadootje!
Kunstenaar: Peter Lazarov
Titel: Aquarium
Originele druk (CAD 1998), handgesigneerd
Afmeting: 10 x 14 cm
VERZENDING
Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.
Expédition | |