Edward Stiefel - Schiffsbrüchig - 1920 - Handsignierte OriginalLithographie - SCHWEIZ
Corneille - Schal aus Seidenchiffon Brochier Soieries Farandole mit Vögeln
14k witgouden ring bezet met koraal, robijn en single cut geslepen diamanten
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Fraaie originele hand-gesigneerde druk (CAD 1998) van Peter Lazarov. Vw. het kleine formaat handig in te lijsten. Ook leuk als kunstkadootje!
Kunstenaar: Peter Lazarov
Titel: Aquarium
Originele druk (CAD 1998), handgesigneerd
Afmeting: 10 x 14 cm
VERZENDING
Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.