Herman Brood - 4 livres : Souvenirs 1ère édition/Wild Romance le film/Healthy et demi sandwich
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Litho van Peter Zuur uit 1997 getiteld "Perrito", genummerd 2/26 en gesigneerd en gedateerd in potlood. Eerst is een dun blad geschept papier geplakt op een ander blad papier, vervolgens is de ets erop gedrukt. In perfecte staat. Afm. grootste blad 38x28,3, kleiner blad ca 29x20,5 cm.
Verzending tussen twee platen, 8 euro, aangetekend 9,65.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Voorthuizen, Les Pays-Bas |