Chris Koelemeijer - Waldlandschaft
Paul Nieuwendijk - Komposition mit Tisch
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Litho van Peter Zuur uit 1997 getiteld "Perrito", genummerd 2/26 en gesigneerd en gedateerd in potlood. Eerst is een dun blad geschept papier geplakt op een ander blad papier, vervolgens is de ets erop gedrukt. In perfecte staat. Afm. grootste blad 38x28,3, kleiner blad ca 29x20,5 cm.
Verzending tussen twee platen, 8 euro, aangetekend 9,65.