Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, signé
Han van Hagen - Imbos (Parc National Veluwezoom) - eau-forte 1989
Willem Paerels - Paysage urbain
Corneille - Ouverture sur L’ete
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Litho 'Derriere le Miroir nr. 250' - 1982
Groot formaat aankondigingsaffiche voor de 250ste Derriere Le Miroir. Dit affiche is een originele litho op groot formaat ( afm. 87x 60 cm.) en stamt uit 1982. De lithografie is gesigneerd in de steen " Alechinsky" en verkeert in uitstekende staat.
Ongeveer 80 % van de litho wordt in beslag genomen door het indrukwekkende ontwerp van Alechinsky. de onderste 20% werd gebruikt om de namen van DLM te noemen.
Gesigneerd: Signatuur in druk
Uitgever: Editions Maeght
Afmetingen: 87 x 60
Drukker: Maeght editeur
Verkeert in nieuwstaat!
Expédition | |