Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, signiert
Willem Paerels - Stadtlandschaft
Corneille - Eröffnung im Sommer
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Litho 'Derriere le Miroir nr. 250' - 1982
Groot formaat aankondigingsaffiche voor de 250ste Derriere Le Miroir. Dit affiche is een originele litho op groot formaat ( afm. 87x 60 cm.) en stamt uit 1982. De lithografie is gesigneerd in de steen " Alechinsky" en verkeert in uitstekende staat.
Ongeveer 80 % van de litho wordt in beslag genomen door het indrukwekkende ontwerp van Alechinsky. de onderste 20% werd gebruikt om de namen van DLM te noemen.
Gesigneerd: Signatuur in druk
Uitgever: Editions Maeght
Afmetingen: 87 x 60
Drukker: Maeght editeur
Verkeert in nieuwstaat!