Rob Scholte - sérigraphie : Brillant III - 2010
Walasse Ting - Lithographie sur pierre : Église d'Athènes - 1987
Jan Mankes - Héliogravure : souris - 1918
Ethiopie - 210631 - Icône antique de croix copte en bois peinte à la main - Éthiopie.
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Zeefdruk
Mount Vesuvius, Italië
Beeldformaat 100 x 100 cm Papierformaat 110 x 110 cm
Oplage: 28/40
Papier: 250 grams zuurvrij
conditie: nieuw/niet ingelijst
Certificaat van echtheid kunstenaar
Catalogus (zie foto) inclusief)
www.ronaldboonacker.com
Expédition | |