Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Inez Fritschy - Belle van Zuijlen
Herman Brood - Als jij ligt, doe ik het uit.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeefdruk
Mount Vesuvius, Italië
Beeldformaat 100 x 100 cm Papierformaat 110 x 110 cm
Oplage: 28/40
Papier: 250 grams zuurvrij
conditie: nieuw/niet ingelijst
Certificaat van echtheid kunstenaar
Catalogus (zie foto) inclusief)
www.ronaldboonacker.com