Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, signé
Willem Paerels - Paysage urbain
Han van Hagen - Imbos (Parc National Veluwezoom) - eau-forte 1989
Corneille - Ouverture sur L’ete
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Van Salvador Dali, 4 keramische tegels van 20 x 20 cm. De tegels zijn geheel gaaf. Ze zijn met de hand beschilderd door een bedrijfje in Spanje. Het ontwerp is uit 1954. Er zit een kopie van een certificaat bij de tegels. Afgebeeld zijn; De gitaren, De duiven, De vurige kus en de zon. De oplage is onbekend. Worden aangetekend verstuurd. Door het gewicht zijn de verzendkosten hoger dan normaal! Worden in origineel doosje verzonden.
Expédition | |