Herman Brood - 4 livres : Souvenirs 1ère édition/Wild Romance le film/Healthy et demi sandwich
Type d'œuvre d'art | Estampes |
Période | < 1800 (18e siècle ou plus ancien) |
Technique | Gravure sur bois/Linogravure |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 30.0 x 38.5 cm (h x l) |
Signé | Signé dans la planche |
Minkō is vooral bekend om zijn geïllustreerde boek van ambachtslieden Saiga Shokunin Burui, dat in 1770 en 1771 in twee delen werd uitgebracht. Het is beschreven als "Waarschijnlijk het beste kappazuri-werk dat ooit in Japan is gemaakt en een zeer interessant verslag van hedendaags vakmanschap." Hoewel ambachtelijke afbeeldingen niet bijzonder populair waren in vergelijking met werken met kabuki-acteurs of courtisanes, hielp de kwaliteit van zijn werk het boek werd meteen een succes.
De twee delen werden in 1784 herdrukt met een inleiding door Ota Shokusan, een beroemde schrijver uit die tijd. Een andere herdruk werd gemaakt in 1916, hoewel deze was gedrukt met polychrome houtblokken, niet met sjabloneren.
Deze prent is gedrukt op handgeschept papier, dus waarschijnlijk 18e eeuw.
État | |||||||
État | Très bon | ||||||
Zeer goed bewaard | |||||||
Expédition | |||||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Tervuren, Belgique | ||||||
Envoi | Colis postal | ||||||
Prix | Jusqu'à 2 kg.