Boucles d'oreilles en or bicolore 14 carats avec diamant 0,40 ct
Philippe Halsman - Marilyn Monroe "The Black Siting" - signé à la main
Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Pendentif en or rouge 14 carats avec diamant taille brillant 0,15 ct
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Tekening door Willem van der Nat
Voorstelling van boer en boerin op weg naar de arbeid
Losbladig, beeldmaat 13x17
Toeschrijving op achterzijde
Expédition | |