Clemens Briels - Dat and night oplage 56 / 100 hand gesigneerd jaar 1993
Bert Heckers - zicht op kerk en berg
Clemens Briels - Antripode 1995 oplage 21/100
Karl Lagerfeld - Zeldzame offset, gesigneerd
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Tekening door Willem van der Nat
Voorstelling van boer en boerin op weg naar de arbeid
Losbladig, beeldmaat 13x17
Toeschrijving op achterzijde