Theo Blankestijn - Slootjes Wormerland
Bill Viola - Photographie, signée
Helene Briels - Une tournée passionnante 7/12
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Kleurenlitho op geschept papier door Wout Muller.
Voorstelling getiteld 'Wonderkind'
Losbladig, beeldmaat 39x30, bladmaat 65x50\Gesigneerd en gedateerd r.o. 'WMuller '71'
Getiteld en genummerd l.o. 'Wonderkind' en '143/150'
In prima staat
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Expédition | |