Theo Blankestijn - Slootjes Wormerland
Bill Viola - Fotografie, signiert
Helene Briels - Eine spannende Tour 7/12
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurenlitho op geschept papier door Wout Muller.
Voorstelling getiteld 'Wonderkind'
Losbladig, beeldmaat 39x30, bladmaat 65x50\Gesigneerd en gedateerd r.o. 'WMuller '71'
Getiteld en genummerd l.o. 'Wonderkind' en '143/150'
In prima staat
Authenticiteit volledig gegarandeerd