Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, signiert
Willem Paerels - Stadtlandschaft
Corneille - Eröffnung im Sommer
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Uniek werk van Ad Arma. Originele tekening gemaakt met penseel in zwarte verf. Formaat 18x24 cm. gedateerd '99. Drager is schilderskarton.
De tekening is gemaakt op witte achtergrond zonder gele vlekken.