Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, signé
Willem Paerels - Paysage urbain
Han van Hagen - Imbos (Parc National Veluwezoom) - eau-forte 1989
Corneille - Ouverture sur L’ete
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Uniek werk van Ad Arma. Originele tekening gemaakt met penseel in zwarte verf. Formaat 18x24 cm. gedateerd '99. Drager is schilderskarton.
De tekening is gemaakt op witte achtergrond zonder gele vlekken.
Expédition | |