Andrej Jakab - Driehoekig object van glas, Nautilus
Brons - Bronzen beeld van koppel met hoeden
Heinz Henges - Beeld van zandsteen: "Twee gezichten"
Klaas Gubbels - ijzeren beeld - 2021
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Uniek werk van Ad Arma. Originele tekening gemaakt met penseel in zwarte verf. Formaat 18x24 cm. gedateerd '99. Drager is schilderskarton.
De tekening is gemaakt op witte achtergrond zonder gele vlekken.