Bernard Schultze - "und quer ein arm"
Francisco de Goya - FRAU FAMOSA LIBRERA SPANIEN
Maartje Wijngaarden - Face to Face - Handsigniert - 24 ex
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 1978 |
Technik | Aquarell |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 33 x 37 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 52 x 68 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Soort
Lijst: houten lijst met glasplaat
Opmerkingen: Lijst heeft lichte gebruikssporen en mogelijk
handmatige nummering op buitenzijde. Zie foto's voor eventuele relevante
details, zie conditie voor specificaties van eventuele schade.
Nederland: €20,-
Belgie: €34,-
Rest EU: €42,-
(VK362480)
Zustand | |
Zustand | Angemessen |
Het blad is licht vergeeld. p.p. sterk aanwezige verkleuring in verloop v.l.n.r. | |