Bernard Schultze - "en een arm over elkaar"
Francisco de Goya - VROUW FAMOSA LIBRERA SPANJE
Maartje Wijngaarden - Face to Face - Handgesigneerd - 24 ex
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1978 |
Techniek | Aquarel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 33 x 37 cm (h x b) |
Incl. lijst | 52 x 68 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Soort
Lijst: houten lijst met glasplaat
Opmerkingen: Lijst heeft lichte gebruikssporen en mogelijk
handmatige nummering op buitenzijde. Zie foto's voor eventuele relevante
details, zie conditie voor specificaties van eventuele schade.
Nederland: €20,-
Belgie: €34,-
Rest EU: €42,-
(VK362480)
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
Het blad is licht vergeeld. p.p. sterk aanwezige verkleuring in verloop v.l.n.r. | |