Annemiki Bok - Acryl auf Leinwand – signiert (sauber gerahmt)
Milan Sara - "Akt pod vodou" - Auflage 10 - handsigniert
Jan Dibbets - Farboffsetlitho. Plakatausstellung 1975/76 (selten)
Jopie Huisman - Farb-Giclée-BRUSTSTREIFEN auf BLAUER TÜR
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Gabriel Godard
1933 Delouze / France
Provenze
kleurlithografie op Buettenpapier
handgesigneerd en genummerd
oplage 180
in goede staat
afmetingen blad 56,0 x 75,5 cm
afmetingen beeld 50,0 x 62,5 cm
verzendkosten ( Euro 10,00 binnen Nl. ) zijn voor de koper
verzendkosten Belgie en Europa1 zijn Euro 16,00