Max Bill - Sérigraphie couleur GÉOMÉTRIE en COULEUR
Mr. Strange - Dancing in the Street
Anton Geerlings - pierre bleue "nue" -
Jackson Pollock - "Brume de Lavande" - affiches d'exposition -
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Gabriel Godard
1933 Delouze / France
Provenze
kleurlithografie op Buettenpapier
handgesigneerd en genummerd
oplage 180
in goede staat
afmetingen blad 56,0 x 75,5 cm
afmetingen beeld 50,0 x 62,5 cm
verzendkosten ( Euro 10,00 binnen Nl. ) zijn voor de koper
verzendkosten Belgie en Europa1 zijn Euro 16,00
Expédition | |