Antoni Tapies - Farboffsetlitho. Plakat: ROLAND GARROS 2000
Rene Brone - Farbsiebdruck DE GOLFER Handsigniert.
Max Bill - Farbsiebdruck GEOMETRIE in FARBE
Mr. Strange - Tanzen auf der Straße
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Gabriel Godard
1933
twee werkende vrouwen
kleurlitho op Buettenpapier
handgesigneerd en genummerd
oplage 170
in goede staat
afmetingen blad 56,0 x 75,5 cm
afmetingen beeld 45,5 x 60,5 cm
verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL ) zijn voor de koper
verzendkosten Belgie en Europa1 zijn Euro 16,00