Ina van Toor - Bloemen (2e Blauwe Verschuiving) 1993
Virginie Waltenberger - violet
Sam Dillemans - Vrouwenportret
Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk VROUW in GOUD Handgesigneerd.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gabriel Godard
1933
twee werkende vrouwen
kleurlitho op Buettenpapier
handgesigneerd en genummerd
oplage 170
in goede staat
afmetingen blad 56,0 x 75,5 cm
afmetingen beeld 45,5 x 60,5 cm
verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL ) zijn voor de koper
verzendkosten Belgie en Europa1 zijn Euro 16,00