Virginie Waltenberger - Veilchen
Ina van Toor - Blumen (2. Blauschicht) 1993
Jacqueline Schäfer - Farbsiebdruck FRAU in BLAU Handsigniert.
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Henk van der Haar, litho uit 1973.
titel: klein gezelschap.
oplagenummer 18/50 voor de Luis.
beeldformaat 31.3 x 40.2 cm.
bladformaat 40 x 48.4 cm.
de litho is niet ingelijst.
kosen verzending in NL € 8.25