Erich Zimmermann - Bauernhäuser
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Nightlife 2000 is een handgesigneerde (met marker) zeefdruk van Herman Brood met een oplage van 125 zeefdrukken en een beeldformaat van 65 x 90 cm. Het papierformaat is 76 x 107 cm. Deze zeefdruk kent 2 oplages ("blauw" en "rood"). De "blauwe" versie wordt aangeboden.
Oplage nummer 62/125
Conditie Nieuw nooit ingelijst geweest.