Corneille - Lithographie ancienne encadrée Exotisme, 1975
Ronald Boonacker - Route du Soleil VII, Édition limitée, Acrylique *(livraison gratuite) CERTIFICAT
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Nightlife 2000 is een handgesigneerde (met marker) zeefdruk van Herman Brood met een oplage van 125 zeefdrukken en een beeldformaat van 65 x 90 cm. Het papierformaat is 76 x 107 cm. Deze zeefdruk kent 2 oplages ("blauw" en "rood"). De "blauwe" versie wordt aangeboden.
Oplage nummer 62/125
Conditie Nieuw nooit ingelijst geweest.
Expédition | |