Erich Zimmermann - Boerderijen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Nightlife 2000 is een handgesigneerde (met marker) zeefdruk van Herman Brood met een oplage van 125 zeefdrukken en een beeldformaat van 65 x 90 cm. Het papierformaat is 76 x 107 cm. Deze zeefdruk kent 2 oplages ("blauw" en "rood"). De "blauwe" versie wordt aangeboden.
Oplage nummer 62/125
Conditie Nieuw nooit ingelijst geweest.