Ko Oosterkerk - Croix, Radierung (wunderschön gerahmt)
Hans Köhler - Computerkunst, Siebdruck
Jean Tinguely - Meta, Gesamtausgabe inkl. signierter Zeichnung und Vinyl-Single
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Ontleend aan RKD:
Kwalificaties:tekenaar.
Nationaliteit:Nederlands.
Geboren te Hillegersberg (Rotterdam)/Rotterdam 1915, overleden te Amsterdam 2009.
Onderwerpen: landschap (als genre). Heeft ook veel (naakt)portretten gemaakt.
Tekening: zichtmaat: 51 bij 37,5 cm.
Afmeting inclusief passe-partout: 65 bij 50 cm.
Signatuur en datering: J. van Veen '71.