Ko Oosterkerk - Croix, ets (mooi ingelijst)
Hans Köhler - Computer Art, zeefdruk
Jean-Jacques Bauweraerts - Geometrisch abstract, gemengde techniek op paneel (mooi ingelijst, groot)
Jean Tinguely - Meta, complete uitgave incl. gesigneerde tekening en vinyl single
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Ontleend aan RKD:
Kwalificaties:tekenaar.
Nationaliteit:Nederlands.
Geboren te Hillegersberg (Rotterdam)/Rotterdam 1915, overleden te Amsterdam 2009.
Onderwerpen: landschap (als genre). Heeft ook veel (naakt)portretten gemaakt.
Tekening: zichtmaat: 51 bij 37,5 cm.
Afmeting inclusief passe-partout: 65 bij 50 cm.
Signatuur en datering: J. van Veen '71.