Ko Oosterkerk - Croix, eau-forte (magnifiquement encadrée)
Hans Köhler - Art informatique, sérigraphie
Jean Tinguely - Meta, édition complète avec dessin signé et single vinyle
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Ontleend aan RKD:
Kwalificaties:tekenaar.
Nationaliteit:Nederlands.
Geboren te Hillegersberg (Rotterdam)/Rotterdam 1915, overleden te Amsterdam 2009.
Onderwerpen: landschap (als genre). Heeft ook veel (naakt)portretten gemaakt.
Tekening: zichtmaat: 51 bij 37,5 cm.
Afmeting inclusief passe-partout: 65 bij 50 cm.
Signatuur en datering: J. van Veen '71.
Expédition | |