Eric Bauknecht - Studie für „Der tote Papst“.
Philippe Halsman - "MARILYN" Mappe (3 Fotographien) - signiert - Auflage 250 - RARITÄT
Marc Kuyper - Weißes Licht/ Innenlandschaften
Milton Greene - Marilyn Monroe "The Black Siting" - handsigniert
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Johannes Jacobus Kroon (1903-1985)
Geboren (1903) in Groningen stad, overleden te Rheden in 1985 was van beroep pastoor. Hij volgde zijn opleiding aan de Rijksakademie van beeldende kunsten (Amsterdam). Kwalificaties: schilder, tekenaar, aquarellist, pentekenaar, etser, kunstnijveraar. De onderwerpen betreffen voornamelijk christelijk religieuze voorstellingen, portretten en stillevens.
Stijlvolle ets in mooie lijst achter glas
Beeldormaat: 7 x 17 cm
Gelijst: 14 x 27 cm
Gesigneerd met potlood: J.J. Kroon