Gerald Nigl - Schüler von ARNULF RAINER: abstrakte Gemälde - UNIKAT - signiert
Michel Rabanelly - "AFRIK HACHE" 2005 - Gemälde - UNIKAT- handsigniert
Narayanan Akkitham - "The Ocean of Beauty" - Auflage 100 - signiert-nummeriert
Karl Fred Dahmen - „Chronik des Galilei“ 1965- Auflage 100 - signiert-nummeriert
Formaat foto: 47 x 38
Achter glas ingelijst.
Een kunstfoto van een van de werken van Jopie Huisman.
De foto is tzt gekocht van de schilder zelf. Het werk is door hemzelf gesigneerd. Nogmaals op de achterkant van de lijst. Bijgevoegd een foto waarop te zien is dat Jopie Huisman deze signatuur aanbrengt.
Het werk zelf is aanwezig in het Jopie Huisman museum in Workum.
Kan opgestuurd worden, maar is kwetsbaar vanwege de glasplaat.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Drunen, Niederlande |