Karl Fred Dahmen - "Landschap negatief-positief" - oplage 75 - gesigneerd-genummerd
Herman Brood - Vegas - groot canvas spieraam 50x70 cm - ingelijst
Valentino Vago - Arte de scultura
Type kunstwerk | Schilderij |
Formaat foto: 47 x 38
Achter glas ingelijst.
Een kunstfoto van een van de werken van Jopie Huisman.
De foto is tzt gekocht van de schilder zelf. Het werk is door hemzelf gesigneerd. Nogmaals op de achterkant van de lijst. Bijgevoegd een foto waarop te zien is dat Jopie Huisman deze signatuur aanbrengt.
Het werk zelf is aanwezig in het Jopie Huisman museum in Workum.
Kan opgestuurd worden, maar is kwetsbaar vanwege de glasplaat.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Drunen, Nederland |